پیشنهاد، انتقاد و ثبت شکایات

ارسال پیام

کاربر گرامی، این قسمت صرفا جهت ارسال هرگونه پیشنهاد، انتقاد و ثبت شکایات می‌باشد. خواهشمندیم جهت تماس‌های کاری و اداری فقط و فقط از صفحه تماس با ما استفاده فرمایید.

پیام شما

نحوه تماس و ارتباط با بخش پشتیبانی

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با کارشناسان ما در مجموعه ایسیوکار، ابتدا بخش پرسشهای متداول را ملاحظه فرمایید. این بخش حاوی تمام سوالات و اطلاعات مد نظر شما می‌باشد. در صورتی که پاسخ خود را در این بخش نیافتید، کارشناسان ما در بخش پشتیبامی آماده پاسخگویی به سوالات شما دوستان و همراهان گرامی می‌باشند.

کاربر و مشتری گرامی خواهشمندیم برای ارسال پیشنهادات، انتقادات، ثبت شکایات یا خدمات پس از فروش از فرم روبرو استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید با ارسال مستقیم ایمیل به واحد پشتیبانی نیز مسائل مد نظرتان را پیگیری فرمایید. جهت تسریع در پاسخ‌گویی مسائل مرتبط با فروش محصولات لطفاً حتما شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر فرمایید. همچنین خواهشمندیم اطلاعات فرم یا ایمیل را حتما به فارسی تایپ و وارد نمایید.

کاربر گرامی خواهشمندیم هنگام تکمیل فرم ارسال پیام، موارد ذیل را مد نظر داشته باشید.
  • اطلاعات درخواستی مانند نام و شماره تماس را حتما با دقت کامل تکمیل فرمایید، تا کارشناسان ما بتوانند به سادگی با شما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را ارائه نمایند.
  • خواهشمندیم حتما نوع پیام را مشخص فرمایید. بدین صورت کارشناسان ما به سادگی پیام شما را به دپارتمان مربوطه ارجا میدهند.
  • در صورتی که پیام شما مرتبط با سفارش خاصی می‌باشد، حتما شماره سفارش را در قسمت مربطه وارد فرمایید. در غیر این صورت این بخش را خالی رها نمایید.

شماره تماس

دفتر مرکزی : ۵۶۰۷۹۳۸۹ – ۰۲۱

پست الکترونیکی

بخش پشتیبانی : info@ecucar.ir